Szkola

Szkola

Szkola

Szkola

W naszej szkole nauczamy języka angielskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Ta mieszanka języków z różnych kręgów kulturowych pozwoliła nam na stworzenie unikalnego miejsca, w którym spotykają się ludzie o różnych zainteresowaniach i temperamentach. Mieszkańcy różnych państw posługują się nie ubezpieczenia pojazdu tylko różnymi językami, ale także różnymi kodami kulturowymi.tanie okna drewniane zielona góra Dlatego tak ważne dla nas jest, aby podczas nauki języka nauczać również kultury danego kraju. Bez znajomości kultury, historii i obyczajów danej społeczności trudno nam będzie w pełni ich zrozumieć i sprawnie się z nimi komunikować.

Szkola

Ich nieznajomość może doprowadzić do wielu niechcianych nieporozumień, które mogą wpłynąć na dalszą komunikację. Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach (ok. 6 osób), tak aby zapewnić komfort i jak najlepsza skuteczność nauki. Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych filologów z ogromnym doświadczeniem zawodowym, a na dalszym etapie z native speakerami, czyli osobami pochodzącymi z danego kręgu kulturowego i posługującymi się obcym dla nas językiem jako ojczystym. Dbamy o to, aby zajęcia były prowadzone w ciekawy sposób z użyciem wielu materiałów dydaktycznych. Każdy uczestnik kursu otrzyma wszystkie niezbędne pomoce naukowe. Może również liczyć na pomoc i wsparcie opiekunów, którzy dokładnie wytłumaczą wszystkie niejasne zagadnienia. Zajęcia odbywają się w nowoczesnym, świeżo wyremontowanym budynku, w salach wyposażonych w sprzęt multimedialny wysokiej jakości.

Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu na poziomie podstawowym, jak również na wyższych poziomach zaawansowania. Podczas zapisów przeprowadzimy kurs językowy, który zdecyduje do jakiej grupy zaawansowania zostaną Państwo przydzieleni. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką konkretnych kursów językowych.

Artykuł napisany przez:


↑ Top