Szkola

Szkoła - informacje

W naszej szkole nauczamy języka angielskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Ta mieszanka języków z różnych kręgów kulturowych pozwoliła nam na stworzenie unikalnego miejsca, w którym spotykają się ludzie o różnych zainteresowaniach i temperamentach. Mieszkańcy różnych państw posługują się nie ubezpieczenia pojazdu tylko różnymi językami, ale także różnymi kodami kulturowymi. Dlatego tak ważne dla nas jest, aby podczas nauki języka nauczać również kultury danego kraju. Bez znajomości kultury, historii i obyczajów danej społeczności trudno nam będzie w pełni ich zrozumieć i sprawnie się z nimi komunikować.

Ich nieznajomość może doprowadzić do wielu niechcianych nieporozumień, które mogą wpłynąć na dalszą komunikację. Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach (ok. 6 osób), tak aby zapewnić komfort i jak najlepsza skuteczność nauki. Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych filologów z ogromnym doświadczeniem zawodowym, a na dalszym etapie z native speakerami, czyli osobami pochodzącymi z danego kręgu kulturowego i posługującymi się obcym dla nas językiem jako ojczystym. Dbamy o to, aby zajęcia były prowadzone w ciekawy sposób z użyciem wielu materiałów dydaktycznych. Każdy uczestnik kursu otrzyma wszystkie niezbędne pomoce naukowe. Może również liczyć na pomoc i wsparcie opiekunów, którzy dokładnie wytłumaczą wszystkie niejasne zagadnienia. Zajęcia odbywają się w nowoczesnym, świeżo wyremontowanym budynku, w salach wyposażonych w sprzęt multimedialny wysokiej jakości.

Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu na poziomie podstawowym, jak również na wyższych poziomach zaawansowania. Podczas zapisów przeprowadzimy kurs językowy, który zdecyduje do jakiej grupy zaawansowania zostaną Państwo przydzieleni. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką konkretnych kursów językowych.

Artykuł napisany przez:

Najnowsze informacje

Nauka języków a translator

Językowe przedszkole - czy to dobry pomysł?

Przedszkole to szalenie ważny etap w życiu każdego dziecka. To dobry czas nie tylko ...
Dziewczynka uczy się obcego języka

Językowe przedszkole - zadbaj o dobry start dziecka

Jesteś rodzicem kilkulatka i stajesz przed wyborem placówki przedszkolnej? Zadbaj o dobry start pociechy, ...
Nauka języka angielskiego

Językowe przedszkole - zalety

Wasze dziecko jest już w wieku przedszkolnym? Pora wybrać odpowiednią placówkę, która nie tylko ...
Plac zabaw w przedszkolu

Kiedy najlepiej rozpocząć naukę języka obcego?

Nauka języka obcego jest szalenie ważna, dlatego warto ją zapoczątkować już na etapie wczesnego ...
Dziewczynka zachęca do nauki języków obcych

Najlepszy sposób na naukę języka – metoda Krebsa

Metod nauki języka obcego jest wiele. Jak wybrać tę najlepszą, zwłaszcza gdy chodzi o ...
Dzieci bawią się na placu zabaw

Nauka języka obcego - kiedy zacząć edukację?

Dzieci w wieku przedszkolnym są wyjątkowo podatne na naukę nowych rzeczy i zgłębianie wiedzy. ...