jezyk angielski amerykanski roznice

Written by: olsaab-pl


About : This author may not interusted to share anything with others

4 lata ago | Date : 5 października 2015 | Category : Jezyk rosyjski | Comment : Leave a reply |

jezyk angielski amerykanski roznice

Jak wybrać system Pa właśnie dla you-Size przenośne Dźwięk zasięgu, funkcje

Czy trzeba kupić adres publiczny system do szkoły, firmy lub organizacji? Może to być trudne zadanie, aby wybrać odpowiedni system PA z tak wielu różnych rozmiarach i dostępnych funkcji.

Poniższe wskazówki pomogą Ci zawęzić konkurencję i znaleźć to, co system będzie najlepszym swoich potrzeb:

na stronie więcej informacji

1. przenośne lub stacjonarne?

Czy trzeba używać Sound System w pomieszczeniach, na zewnątrz, albo jedno i drugie? Czy istnieje wiele działań, które można użyć publiczny adres dla systemu? Jeśli odpowiedziałeś "tak" na jedno z tych pytań, to należy wybrać przenośny system. Przenośne systemy dźwiękowe dają planera i prezenter wszechstronność łatwo przenieść system gdziekolwiek chcesz.

Wiele przenośnych systemów PA obejmuje akumulatorów i opcje zasilania sieciowego. Jest to pozycja obowiązkowa dla imprez plenerowych takich jak cross country spełnia i parady, ponieważ pozwala śledzić działania bez potknięcia drutów, rozejrzeć się gniazdek elektrycznych lub untangling brzydkie przewody.

jezyk angielski amerykanski roznice

2. ocena publiczność Rozmiar

Przenośne systemy PA dotrzeć wszędzie od 50 do 7500 osób (w optymalnych warunkach). Sformułować dobrą ocenę w stosunku do liczby osób, które mają pokrycie. To jest zawsze lepsze niż niedoszacowanie do przecenienia, ponieważ zawsze można ściszyć na większe, głośniejsze, systemów PA.

3. Oszacowanie pożądanego obszaru pokrycia

Top systemów liniowych może obejmować wszędzie od 600 do 25.000 stóp kwadratowych stóp kwadratowych z jednego urządzenia (dodatkowe głośniki dodać więcej zasięgu). Pamiętaj: jak szacowania wielkości widowni, lepiej jest błąd na stronie przeszacowania.

4. Ustal pożądane cechy

Przenośne systemy PA oferują szeroką gamę opcji, w tym dostępności audio (iPod / iPhone, odtwarzacz MP3, odtwarzacz CD / rejestratory ...), a zestawami mikrofonów.
Artykuł napisany przez: www.printexpress.pl


↑ Top