jezyk angielski dla poczatkujacych

Written by: olsaab-pl


About : This author may not interusted to share anything with others

4 lata ago | Date : 10 września 2015 | Category : Jezyk hiszpanski | Comment : Leave a reply |
jezyk angielski dla poczatkujacych

Niech Słabe Say I Am Rich

Kiedy moja mama i tata wiedział, że były one zostać skierowany do pracy jako misjonarze w Korei Południowej w połowie 1950 roku, pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było iść do szkoły. Badali język, historię i wzrostu kościoła klas koreańskich. Przez dwa lata, zanim jeszcze postawił stopę na koreańskiej ziemi, były one zanurzone w przygotowaniach całe życie służbie Kościołowi w Korei.http://ubezpieczeniedlamlodych.pl/oc-dla-mlodego-kierowcy/ To było ekscytujące i niebezpieczne i trudne dla nich, aby dotrzeć z dwoma małymi dziećmi (nie było jeszcze na świecie), w celu dostosowania się do tej rozdartej wojną ziemi.

jezyk angielski dla poczatkujacych

Jak lata mijały, a ja przyszedł, ich umiejętności językowe Koreańska poprawiła ogromnie, mój tata mógł poruszać się po najbardziej zdradliwych ulicach swojego Land Rovera, negocjować z biletem ruchu z dowolnego koreańskiej policjanta i zaprzyjaźnić się praktycznie każdy poznał. Oni ciągle będzie spotkaniach kościelnych, Wielkie otwory szkół chrześcijańskich, lub nowych kościołów spędzonym na wsi, tworzących długie przemówienia otoczone koreańskich urzędników kościelnych. Kościół, państwo, że obsługa tych ludzi było ich życie … ale nie mój.

jezyk angielski dla poczatkujacych

Nauczyłem się kochać niektóre z potraw i części kultury, ale za każdym razem chcemy zobaczyć amerykański program telewizyjny na kanale wojskowej, będę długo na tym dalekim kraju, który był podobno własną rękę. Koreańscy zabawki i lalki z 1968 roku były tak słabe i nieciekawe, a ubrania były tak dziwne, kiedy porównał je do katalogu Searsa babka wyśle ??nam co sześć miesięcy. Moje rodzeństwo i ja marzę o lody czekoladowe, amerykańskie hamburgery, pizza z rzeczywistym prawdziwy ser, wszystko amerykańskiej. W procesie, zacząłem za złe fakt, że utknąłem w kraju trzeciego świata, podczas gdy moi kuzyni musi mieć co myślałem, było wszystko, co najlepsze.

Dopiero po latach udało mi uświadomić sobie, jak haniebne moja postawa była, jak wielkim błogosławieństwem było doświadczyć innego kraju, mają możliwość poznania innego języka i zaszczyt bycia częścią dzieła Bożego.
Artykuł napisany przez:


↑ Top