jezyk angielski czas przeszly

Written by: olsaab-pl


About : This author may not interusted to share anything with others

3 lata ago | Date : 4 grudnia 2015 | Category : Jezyk hiszpanski | Comment : Leave a reply |

jezyk angielski czas przeszly

Wizy do USA Wymagania Nurses-

W USA, pielęgniarki mogą pracować na wiz pracowniczych (H-1B i H-1C), ale to nie jest najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze, liczba wydanych wiz pracy jest ograniczona, a po drugie, ten stan jest niestabilny, podane w pewnym określonym terminie, a po trzecie, istnieje szereg szczególnych kryteriów wydawania wiz, które nie zawsze są łatwe (i możliwe) w celu spełnienia , Proces uzyskiwania VisaScreen Certyfikat jest dość długa, więc jeden jest zalecane, aby rozpocząć przygotowania do niej z dużą ilością czasu. Ponadto, należy pamiętać, egzaminy potwierdzające znajomość języka angielskiego niezbędne są również trudne i czasochłonne.

Kandydat powinien pomyślnie zdać jeden z następujących egzaminów:

jezyk angielski czas przeszly

1) Test z języka angielskiego jako drugiego języka – Test z angielskiego jako języka obcego (TOEFL); Test języka angielskiego (TWE); i Test of Spoken English (TSE), OR

2) egzaminy znajomości języka angielskiego administrowanych przez English Language Institute (ELI): Części od 1 do 3 z baterii Michigan English Language Assessment (MELAB) oraz rozmowa kwalifikacyjna Sekcji MELAB.

Proces uzyskania prawa stałego pobytu można na ogół trwa od jednego do dwóch lat. Są kolejki do kilku krajów – Indii, Chin i Filipin.

jezyk angielski czas przeszly

Jeżeli pielęgniarka w Stanach Zjednoczonych, proces jest znacznie przyspieszony. Po pierwsze, pielęgniarka może zdać egzamin na licencję, oferowaną wyłącznie przez Stany Zjednoczone (łącznie z Guam i Saipan). Po drugie, szpitala lub lekarza biurowy składa petycję do INS, a nie Narodowy Visa Center.

Oznacza to, że odpowiedź na petycję pochodzi bezpośrednio do szpitala lub w biurze, co znacznie zwiększa szybkość procesu. Po trzecie, po zatwierdzeniu petycji imigracyjnej, pielęgniarka oraz członkowie jej rodziny mogą złożyć pakiet wniosków o zmianę statusu na pobyt stały . Oznacza to, pielęgniarkę i jej rodzina uzyskać pozwolenie na pracę, numer ubezpieczenia społecznego oraz uprawnień do opuszczenia i powrotu do Stanów Zjednoczonych. Oczywiście VisaScreen Certyfikat pozostaje koniecznością, ale można zrobić to o wiele łatwiejsze.

Mamy nadzieję, że ta informacja będzie przydatna dla pielęgniarek myślących o emigracji do Stanów Zjednoczonych.

Wpis zawdzięczamy www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-okraglych
Artykuł napisany przez: www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-okraglych


↑ Top